Hakkımızda

Yıldız Holding bünyesinde 2003 yılında kurulan Teközel, Özel Markalı (Private Label) ürünlerin üretim, satış ve pazarlamasını gerçekleştirmek üzere Türkiye’de kurulan ilk şirkettir. Üreticilerimizin sunduğu geniş ürün portföyü ve özel marka süreci yönetimi konusundaki zengin tecrübemizle müşterilerimizin güvenilir iş ortağıyız.

Müşterilerimizin iş hedeflerinde başarıya ulaşmaları için doğru ürün ve hizmeti, doğru zamanda, doğru yere, en makul maliyetlerle sağlamayı iş modelimiz olarak seçtik. Bu yaklaşım her iki tarafın da kazanacağı bir iş ortamı yaratmamızı sağlamaktadır.

Hizmet ve ürün kalitesini maksimize etmek amacıyla sürekli olarak çalışan profesyonel ekibimizin motivasyonu, müşteri memnuniyetini devamlı olarak artırmaktır.

Türkiye’nin en büyük gıda şirketinin bir parçası olmak, bize Ar&Ge ve fabrikalarımızın üretim kapasitelerinden yararlanma avantajı sağlamaktadır. Bu sayede müşterilerimize dünya standartlarında ürün ve hizmeti kolayca ve sürekli olarak sağlamaktayız.

Riskli bir iş alanında hizmet verirken sergilediğimiz finansal istikrarımızla gurur duyuyoruz. Yeni Teközel, her sene sürekli ve sürdürülebilir bir şekilde büyüyor.